Berlin ITB 2015 için çalışmalara başladık.


Özel sektörden ve kamu sektöründen firmalar ile 15 yılı aşkın süredir dünyanın önde gelen turizm fuarlarından olan Berlin ITB Fuarına katılmaktayız. Berlin’de bulunan depomuz ve Almanya temsilcilerimiz ile operasyon, depomuz ile lojistik alanında deneyimli ve uzman ekibimizle 4-8 Mart 2015 tarihlerinde düzenlenecek Berlin ITB için çalışmalarımıza başladık.

İçinde Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Azerbaycan, Yemen ve Türkiye’nin bulunduğu 15 ülkede çalışmalarımız devam ediyor. Bu ülkelerden katılacak firma ve kuruluşlar için projeler çiziyor, eski ve potansiyel müşteriler ile görüşmeler yapıyoruz.

Geçmişte, tasarımı ve uygulaması Arasta tarafından gerçekleştirilen T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Türkiye Stantı ile dünyanın en büyük turizm fuarlarından olan Berlin ITB Fuarı’nda 2009 yılında 3.lük Ödülü aldık. 2013 yılında ise 1.lik Ödülü alarak başarımızı dünyaya duyurduk. Yine geçmiş tasarım ve uygulamamız ile yaptığımız stant Berlin ITB Ekoloji Ödülü’nü aldı. 4-8 Mart 2015 yılında gerçekleştirilecek Berlin ITB’de de yeni ve eski müşterilerimiz ile yeni başarılara ulaşmak için çalışmaya devam edeceğiz.